Kontakt

Koktajl proteinowy – bezpieczny sposób na odchudzanie

Szczupła sylwetka, którą można pochwalić się podczas wakacji nad morzem czy też wizyty na basenie w chłodny, styczniowy dzień to marzenie wielu osób, które robią wszystko co w ich mocy by uzyskać ciało rodem z okładki najbardziej poczytnych magazynów.

koktajl

Stosowanie różnorodnych diet, bardzo wymagających ćwiczeń fizycznych daje sposobność do osiągnięcia tego celu jednak należy podkreślić, że wykorzystywanie suplementów diety przyczynia się do jeszcze szybszego osiągania postawionych przed sobą marzeń. Dlaczego nie skorzystać z dobrodziejstwa nauki i zdobyczy medycyny by jeszcze szybciej spalać zbędne kalorie, pozbyć się tłuszczu i wcale mocno się nie wysilając na siłowni zdobyć sylwetkę, której pozazdrości nam każdy ?!

Niektórzy panowie zbyt często koncentrują się na budowaniu mięśni, a zapominają o tym, że najładniejsze sylwetki (czy to męskie czy damskie) to te, które pozbawione zostały tłuszczu. Spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej powinno stać się nadrzędnym celem każdego kto marzy o tym by wyglądać jak gladiator lub modelka z okładki kolorowych czasopism !

Prócz treningów na siłowni i odpowiednio zbilansowanej diety powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi dodatkowych bodźców przyspieszających osiąganie efektów. Jednym z szalenie skutecznych suplementów diety jest koktajl na odchudzanie Almased.

Koktajl ten powstał w oparciu o naturalne składniki, do których należy nie modyfikowana genetycznie soja, enzymy miodu oraz pozbawione tłuszczu mleko jogurtowe. Ta niebywała kompozycja naturalnych składników nie tylko poprawia ogólną kondycję naszego ciała, ale przede wszystkim pozwala skutecznie walczyć z nadwagą oraz w błyskawicznym tempie redukować tkankę tłuszczową.

Dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji koktajlu Almased, producent może nas zapewnić, że w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, spalając tkankę tłuszczową nie spalimy również mięśni (co jest szczególnie istotną informacją dla Panów).

Almased to czysta natura, zawiera on zdrowe składniki, a pozbawiony jest między innymi :

Tłuszczów przez co możemy być spokojni o poziom cholesterolu;

Nie znajdziemy tam ani grama cukru czy innych środków służących konserwacji

Sztucznych barwników i substancji odpowiedzialnych za smak;

Kofeiny ani innych składników pobudzających.

Stosowanie suplementu Almased jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia, a jego przygotowanie jest niezwykle proste. Do najbardziej popularnych przepisów w których stosuje się Almased należą koktajle, które przygotuje niemal dziecko.

I Koktajl :

Aby przygotować ten warzywno – pikantny koktajl będzie potrzebował :

8 łyżek Almased,

Około 350 ml (najlepiej niesolonego) soku pomidorowego,

Wyciśnięty sok z cytryny

Tabasco (opcjonalnie) do smaku

Wystarczy, że połączysz wszystkie składniki razem by cieszyć się pikantnym koktajlem, który w momencie picia zaczyna spalać zbędny tłuszcz !

II koktajl :

Do przygotowania tego nieco słodszego koktajlu będziesz potrzebował :

8 łyżek Almased,

300 ml wody,

180 ml jogurtu naturalnego (odtłuszczonego),

¼ szklanki świeżych lub mrożonych jagód,

Opcjonalnie ekstrakt wanilii do smaku,

l Łyżeczkę stewii (naturalnego słodzika) – opcjonalnie.

Podobnie jak w przypadku pierwszego koktajlu, również tutaj wystarczy wymieszać ze sobą składniki by cieszyć się spalaniem tkanki tłuszczowej popijając pyszny napój !

Więcej o koktajlu Almased znajdziecie na apo-discounter.pl

Komentarze

  1. Pięknie to napisałaś! Tak nocozweśnie z duchem czasu.Czerwienię się jak jabłuszko nadgryzione przez ząb czasu iLona to po prostu wielofunkcyjny gadżecik interaktywny,z wielodotykowym, najczulszym ekranem. Do tego mobilny, otwarty na świat i wyjątkowo kontaktowy.Intuicyjny w obsłudzie i niezawodny, funkcjonalny, posiadający innowacyjne i atrakcyjne aplikacje.Mogący działać jako osobisty hotspot i to bez Wi-Fi, Bluetooth lub USB! Preferowane sztywne łącze.Stworzony przez GOD’sa, a nie przez Jobsa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.